Knihy Konkolski s.r.o.

DOMŮ NOVINKY KNIHY ANTIKVARIÁT DVD FILATELIE

   

     
    Ohlas čtenářů

„Mám Vaše knihy, které vyšly před rokem 89. A teď kupuji i všechny nové. Skvělé fotky, poutavý text. Díky novým fotkám vidím věci a osoby, které jsem si dříve mohl pouze představit. A text - teď vidím, jak to ve skutečnosti bylo, co všechno jste do původních knih nemohl napsat... Líbí se mi, jak popisujete, jaké to bylo v době Vaší návštěvy různých míst a jaké je to teď, k tomu historie...Velmi se těším na další novou knihu!”
                    Zdeněk Novotný

“Jako kluk jsem doslova hltal Vaši knihu “Dobrodružství křtěné mořem”, která v ČSSR tenkrát vyšla. Kniha voněla mořem, dobrodružstvím a příchutí exotiky. Nestal jsem se kvůli ní jachtařem (pravda, zkusil jsem to, ale moc mi  to nešlo), ale naučil jsem se z ní úplně jinou věc. Totiž to, že člověk dokáže víceméně všechno co chce, pokud to opravdu chce, a je ochoten si plivnout do dlaní, zapotit se a sáhnout si na dno sil a vůle.”
                     Pavel Kořenský

Ohlas na knihu Sám cez oceány

Dobrý deň pán Konkolskí,
Práve som prečítl Vašu knihu Sám cez oceány a som z nej nadšený. Knižku som objavil v našej mestskej knižnici, a je skutočne aj po toľkých rokoch úžasná!!! Mám 40 rokov a mám rád lode ale hlavne ako modelár vlastním niekoľko RC ovládaných modelov...S kamarátmi sme sa pred časom plavili v Dánsku po severnom mori na prenajatom baltickom škuneri a pred  3 rokmi sme obsolvovali dovolenku na charterovej lodi v Chorvatsku. Pri čítaní Vašj knihy som sa však cítil skutočne znova na mori a dýchal som slaný vzduch.
Želám veľa zdravia a a ešte raz ďakujem za nádherné rozprávanie a moriach a ďalekých svetoch...
S pozdravom
Miroslav KLÍMA
Nové Mesto nad Váhom

Ohlas na knihu Aljašský deník

Ahoj Richarde a Mirko,

       knihu jsem zhltl jedním dechem (a pak pomaloučku znova) a chystám se Vám napsat již delší dobu. Kniha se mi hrozně moc líbila a objevil jsem v ní spoustu nových informací. Máš báječně popsané vlastní zážitky a bezvadné jsou také vynikající fotky a obrázky. Prostě lahoda a pokochání!!! Děkuji!!! …

                                            Vaši Honza a Irena, Kanada

....srdečně Vás zdravím a ještě jednou děkuji  za knihu ,,Aljašský deník". Moc se Vám tato kniha zdařila přečetla jsem ji jedním dechem za jediný den a s atlasem. Snad se Vám ještě zdaří něco podobného napsat,....
         Miroslava Pecháčková,  ZÁBŘEH na Moravě

 

 

DOMŮ NOVINKY KNIHY ANTIKVARIÁT DVD FILATELIE OHLAS ČTENÁŘŮ

Richard@Konkolski.com / Mobil: +420 601 541 344
 ©  Richard Konkolski - Veškerý material je chráněn autorskými právy. Ocenil bych, kdyby nebyl použít bez předběžného souhlasu. Děkuji.